Indywidualne doradztwo sprawia, że odzież dobrana jest do typu sylwetki, urody i potrzeb. Na razie usługi stylizacji proponowane są w salonach Top Secret & Friends w Łodzi (Port Łódź), Krakowie (CH Bonarka), Warszawie (CH Wola Park i CH Reduta) oraz w Top Secret w Poznaniu (CH Marcelin). Na stylizację można umówić się telefonicznie lub skorzystać z porady w trakcie dokonywania zakupów.

Profesjonalne porady doświadczonych stylistów oparte są nie tylko na wiedzy i umiejętnościach dotyczących zasad doboru odzieży, ale również na gruntownej znajomości kolekcji marki Top Secret. Po kilku tygodniach od wprowadzenia darmowej usługi wyłoniła się już stała grupa klientów korzystających z porad stylistów, którzy kupują proponowane zestawy ubrań i akcesoriów. Porady stylistów pozwalają zainteresowanym na zerwanie ze schematami i błędami w kreowaniu własnego wizerunku.

Spółka Redan zajmuje sie projektowaniem, produkcją, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Funkcjonuje w ramach grupy kapitałowej, w której poszczególne spółki zajmują się rozwojem i sprzedażą marek takich jak Top Secret, Troll, Textilmarket. Redan SA powstał w 1995 roku. W 2003 akcje spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.