Galeria Sanowa to obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany w Przemyślu przy zbiegu ulic Sanowej, Brudzewskiego oraz Rzeźniczej. Jej całkowita powierzchnia wynosi 30 tys. mkw., z czego 21 tys. mkw. przeznaczone jest pod wynajem. Budowę inwestycji rozpoczęto w roku 2008, a jej zakończenie planowane jest na czwarty kwartał 2010 roku.

Galeria Sanowa to obiekt w niskiej zabudowie posiadający parking podziemny. Głównymi najemcami są firmy: Kaufland, MediaExpert, Reserved, H&M, Douglas oraz Deichmann. Inwestorem galerii jest San Development Sp. z o. o., natomiast generalnym wykonawcą Pa Nova SA. Firmą, która wyłącznie zajmuje się procesem komercjalizacji obiektu jest Cushman & Wakefield.

Empik – Klub Międzynarodowej Prasy i Książki –  jest liderem na polskim rynku dystrybucji dóbr kultury oraz dynamicznie rozwijającą się marką na rynku ukraińskim. W 148 salonach na terenie Polski oraz w 22 salonach na Ukrainie, Empik proponuje unikalny mix produktów kultury, wiedzy i rozrywki (prasa, książki, muzyka, film, multimedia, art&pap). Dla ponad 20 milionów klientów rocznie Empik jest przewodnikiem po tym, co w kulturze najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.

Historia sieci Smyk sięga 1952 roku, kiedy to powstał popularny CeDeT – Centralny Dom Towarowy, mieszczący się u zbiegu ulicy Kruczej i Alej Jerozolimskich w Warszawie, którego właścicielem było państwowe przedsiębiorstwo Domy Towarowe "Centrum". Znacząca ekspansja sieci Smyk rozpoczęła się w roku 2000, kiedy dom towarowy Smyk został wyłączony z DTC. Powołano wówczas samodzielną spółkę: Smyk Sp. z o.o. Unikatowa koncepcja Smyka i sukces na rynku polskim sprawiły, iż spółka zdecydowała się na wyjście poza granice Polski. W marcu 2006 roku w Berlinie został otwarty pierwszy pilotażowy sklep Smyk w Niemczech. W tym samym roku w centrum handlowym "Ukraina" w Kijowie powstał pierwszy sklep Smyk poza granicami Unii Europejskiej. W 2008 roku pierwsze sklepy Smyk pojawiły się również w Rosji i Turcji. W tym samym roku Smyk przejął niemiecką sieć sklepów z artykułami dla dzieci Spiele Max. W 2009 roku Smyk rozpoczął działalność w Rumunii.