Negocjacje dotyczące najmu jednego z największych lokali w Agorze trwały kilka miesięcy – wzięły w nich udział trzy znane firmy odzieżowe i ostatecznie umowę najmu podpisano z firmą C&A. Jej salon położony będzie na poziomie „0” – z wejściem od głównego atrium, a także na poziomie „+1”.

– Agora Bytom ma fantastyczną lokalizację i jestem pewna, że ten projekt zostanie uwieńczony sukcesem – mówi Izabela Adamska z firmy C&A. – Sieć zawsze oferowała klientom możliwie największy wybór garderoby za przystępną cenę – i tak jest również dzisiaj. Nasza historia zaczęła się 150 lat temu i jesteśmy pewni, że potoczy się ona dalej, teraz także w Agorze Bytom – dodaje.

– Salon mody C&A z pewnością wzbogaci ofertę handlową Agory Bytom dzięki swoim różnorodnym kolekcjom skierowanym do kobiet, mężczyzn oraz dzieci – mówi Marek Noetzel z firmy Cushman&Wakefield, wyłącznego agenta Agory ds. najmu – Inwestor od początku dąży do stworzenia w Agorze takiej grupy najemców, której oferta zaspokoi potrzeby wszystkich Bytomian – wyjaśnia.

C&A posiada ponad 1400 sklepów w 16 państwach. Od wielu lat C&A pozostaje liderem rynku w większości krajów Unii Europejskiej. Swoją pozycję utrzymuje dzięki koncepcji sklepu familijnego, oferującego szeroki wybór kolekcji dla całej rodziny.