Dziennik Gazeta Prawna miał wiele przesłanek, aby nagrodzić Butik Your New Style. Gazeta postanowiła o takim wyborze ze względu na: niski koszt inwestycji wymaganej od franczyzobiorców, brak dodatkowych opłat związanych z przystąpieniem do sieci, szybki zwrot z inwestycji oraz dużą liczbę posiadanych placówek.
 
– Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia, gdyż świadczy ono o docenieniu jakości naszej oferty dla franczyzobiorców – mówi Agnieszka Adamkiewicz, kierownik ds. rozwoju sieci Butik Your New Style. Model biznesowy Butik Your New Style zakłada ścisłą współpracę z franczyzobiorcami, opartą na przejrzystych, partnerskich i korzystnych dla obu stron zasadach. Najwyższa nota w rankingu jest dla nas powodem do dumy i zarazem zobowiązuje do utrzymania wysokiego standardu współpracy także w przyszłości – dodaje Adamkiewicz.

Butik Your New Style oceniany był w kategorii odzież i obuwie. Zaraz za Butikiem, w ścisłej czołówce wspólnej kategorii, były takie firmy jak: Esotiq, Moodo, Miss Trendy czy Atlantic. Najniżej w rankingu uplasowały się Pepe Jeans, Lee Cooper oraz Tatuum.

Ranking opracowany przez redakcję Dziennika Gazeta Prawna służył wytypowaniu sieci franczyzowych, w które najbardziej opłaca się zainwestować. Oceniano łącznie 151 sieci franczyzowych z 10 branży, np: artykuły spożywcze, turystyka,  finanse i bankowość. Ranking sieci franczyzowych został opublikowany w Dzienniku Gazeta Prawna w ogólnopolskim dodatku „Franchising w Polsce. Ranking”  30 czerwca 2010 roku.