– Zwykle, gdy w sklepach odzieżowych rozpoczynają się letnie obniżki cen, kobiety i młode dziewczyny właśnie wyjeżdżają z miast na wypoczynek i nie mają możliwości skorzystania ze wszystkich promocji – mówi Agnieszka Adamkiewicz, kierownik ds. rozwoju sieci Butik Your New Style. My postanowiliśmy to zmienić. Dlatego otworzyliśmy sezonowe outlety Butik Your New Style w kilku letnich kurortach. Chcemy, żeby nasze Klientki mogły, także podczas urlopu czy wakacji, kupić modne ubrania z najnowszej kolekcji w przystępnych cenach – tłumaczy Adamkiewicz.

Obecnie Klientki Butik Your New Style mogą odwiedzać dwa sezonowe salony we Władysławowie i w Helu. Do 5 lipca otwartych zostanie łącznie 11 sezonowych punktów sprzedaży, które będą czynne do 31 sierpnia. Znajdą się one min. w Dziwnowie, Jastarni, Krynicy Morskiej, Mielnie, Niechorzu, Ustce oraz Ustroniu Morskim.

Marka Butik Your New Style jest obecna na polskim rynku od 2001 roku. Właścicielem marki jest polska firma Trend & Fashion Group Sp. z o.o. Stale wzrastająca popularność marki została doceniona przez konsumentów, o czym świadczy niedawne przyznanie Butikowi Your New Style wyróżnienia Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2009.