Svilanit  zajmuje się produkcją ekskluzywnych tekstyliów domowych, wykonywanych z naturalnych materiałów najwyższej jakości od ponad 70 lat. Jest to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących najwyższy komfort życia i niepowtarzalną estetykę domowego zacisza.

Silvanit ma w swojej ofercie szeroką gamę pościeli, narzut, koców, kołder i poduszek. Możemy również znaleźć bogatą gamę ręczników, szlafroków i innych produktów do łazienki, przygotowane z myślą również o najmłodszych. Obrusy, serwety, fartuchy oraz wiele innych eleganckich akcesoriów kuchennych także jest w ofercie sklepu.  Nowością  firmy jest kolekcja wyrobów frotte oraz pościeli z kryształami na licencji Swarovskiego. To prawdziwy powiew luksusu w każdej łazience.

Firma Svilanit powstała w 1938 roku i jest jedną z "ikon" słoweńskiego biznesu, należącą do największych firm tego kraju. W krajach dawnej Jugosławii posiada około 50 ekskluzywnych sklepów. Działalność Svilanitu rozkłada się na całą Europę. To jeden z największych producentów tekstyliów domowych w Europie. Marka Svilanit obejmuje także innych producentów, ale jednoznacznie wiąże się z wyrobami najwyższej światowej jakości.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom galeria oferuje ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów.