Galeria Pomorska jest centrum handlowym o powierzchni całkowitej 35 tys. mkw. (29,8 tys. mkw. GLA) z ponad 100 najemcami i wieloma najemcami krótkookresowymi, mającymi stoiska w pasażu, którzy dodatkowo urozmaicają ofertę. W kompleksie znajduje się również hipermarket Carrefour, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród gości centrum.

– Jestem bardzo zadowolony i dumny, że firma DTZ została wybrana przez nowego właściciela Galerii Pomorskiej na dostarczenie wszechstronnych rozwiązań w zakresie zarządzania. DTZ jest zarządcą tej nieruchomości od roku 2003, kiedy została otwarta. Znamy tą nieruchomość doskonale i będziemy dokładać wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom i potrzebom zarówno najemców jak i właściciela – powiedział Michał Muc, dyrektor zarządzający zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce.

Galeria ma dobrą lokalizację, wzdłuż ulicy Fordońskiej, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską – zarówno autobusami jak i tramwajami. Co więcej, kompleks oferuje 1300 miejsc parkingowych dla klientów.

Wśród najemców Galerii Pomorskiej znajdują się między innymi: RTV Euro AGD, H&M, KappAhl, Smyk, Douglas, Takko i wielu innych. Duża liczba sklepów uzupełniona jest o restauracje i miejsca rozrywki.