Hala cash and carry Tradisu przy ulicy Przemysłowej w Wieluniu ma dwa tysiące metrów kwadratowych powierzchni sprzedaży. Obecnie oferuje około czterech tysięcy pozycji asortymentowych, a liczba indeksów będzie stale poszerzana. Obok głównej sali sprzedaży znajduje się w niej także chłodnia oraz stoisko alkoholowe.

– Dotychczas w Wieluniu nie mieliśmy obiektu typu cash and carry. Obsługiwaliśmy naszych klientów poprzez usługę serwisową, na podstawie zamówień składanych telefonicznie, przez naszych przedstawicieli handlowych lub przez platformę e-Hurtownia. Hala C&C jest uzupełnieniem naszej oferty o opcję samoobsługową. Dzięki temu klienci z Wielunia i nie tylko mogą dokonać zakupów samodzielnie, odwiedzając nasz oddział. Część osób bardzo ceni sobie tę formę zaopatrzenia – mówi Lesław Syguła, członek zarządu Tradisu.

Obiekt w Wieluniu ruszył w nowym budynku, do którego tamtejszy oddział Tradisu przeniósł się z dotychczasowej lokalizacji, również mieszczącej się przy ul. Przemysłowej. Parametry hali uniemożliwiały tam jednak świadczenie usług na odpowiednio wysokim poziomie. Nowy obiekt jest nowoczesny i w pełni funkcjonalny.

Hala jest trzecim uruchamianym w ostatnim czasie obiektem typu cash and carry. Dwa poprzednie powstały w Ostrołęce i Częstochowie. Tradis, który w tym roku szczególnie skupia się na poprawie standardów hal samoobsługowych w najbliższych miesiącach planuje uruchamiać kolejne obiekty w różnych częściach kraju oraz modernizować hale już istniejące.