Powódź 2010 dotknęła rozległe tereny Polski. Szczególnie mieszkańców południowych województw, w tym Małopolski. Wielu z nich woda zabrała dobytek życia. Także część ośrodków publicznych, szkół, przychodni, bibliotek poniosło olbrzymie straty.

Każdy z odwiedzających centrum, może pomóc, przekazując dary na ich rzecz. Powodzianie wciąż potrzebują wiele, od podstawowych artykułów spożywczych i środków czystości, po ubrania i artykuły gospodarstwa domowego.
 
– Liczymy, że choć trochę będziemy mogli wesprzeć powodzian. W dalszym ciągu poszkodowanym brakuje podstawowych rzeczy. Nie zapominajmy także o dzieciach – mówi Łukasz Tomczak, specjalista ds. marketingu grupy inwestycyjnej Caelum Develoment, zarządcy CH Max.

Każdy, kto odwiedzi CH Max, przy ul. Szkotnik 1A w Tarnowie, może zgłosić się do administratora obiektu na pierwszym piętrze i przekazać to, co może się przydać poszkodowanym – żywność o przedłużonym terminie ważności, ubrania, środki czystości, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki. Akcja przyjmowania darów prowadzona jest wspólnie z Caritas Diecezji Tarnowskiej. Patronat nad nią objęło radio RDN.

Centrum Handlowe Max to inwestycja Caelum Development – firmy, która skupia swoją działalność na rynku obiektów handlowych położonych głównie w miastach średniej wielkości. Caelum Development jest inwestorem, deweloperem, zarządcą i promotorem posiadanych w swoim portfolio projektów.