Obecnie firma posiada pięć salonów, w tym cztery w Warszawie i jeden w Białymstoku.

Firma Cholewiński powstała w 1982 roku. Dzięki latom doświadczeń i szerokiej branżowej wiedzy, nazwisko Cholewiński i produkty nim sygnowane, kojarzone są z uosobieniem szyku i perfekcji wykonania.

Cholewiński specjalizuje się w produkcji toreb damskich. W bogatej ofercie znajdują się także stylowe i perfekcyjnie wykonane z naturalnych skór: teczki, paski, portfele, etui, breloki, saszetki, banknotówki, produkty reklamowe oraz inne wyroby skórzane produkowane na indywidualne zamówienie klienta.

Marka Cholewiński łączy wysoką jakość i najnowsze trendy. W efekcie powstają produkty eleganckie, różnorodne, funkcjonalne, wyrażające indywidualny styl. Bogactwo wzorów i kolorów pozwala każdemu konsumentowi dobrać produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb.

Centrum Handlowe Wola Park to kompleks handlowy, gdzie w 2002 roku stworzono bogaty świat mody i zarazem przyjazne miejsce towarzyskich i rodzinnych spotkań. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 sklepów, a w nich szeroka oferta kolekcji odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków do pielęgnacji ciała, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz.

Wola Park posiada również bogatą ofertę rozrywkową. W centrum na klientów czeka duży wybór kawiarni i restauracji oraz dwupoziomowe Multikino i klub fitness – Calypso z kortami do squasha. W najbliższym otoczeniu Wola Parku znajduje się także zabytkowy park Ulricha, do dziś stanowiący tradycyjne miejsce rodzinnych i towarzyskich spotkań mieszkańców Woli. Dodatkowym udogodnieniem dla odwiedzających centrum są parkingi, mogące pomieścić ponad 4 tys. samochodów.