Wystawcy z całej Polski przyjadą do CH Forum w ramach rocznego projektu Jarmarków zdrowej strony życia, który trwa w Forum od stycznia do grudnia bieżącego roku. W każdy drugi weekend miesiąca mieszkańcy Śląska mogą korzystać z oferty producentów żywności ekologicznej oraz przedstawicieli sztuki rękodzielniczej z całego kraju. Na odwiedzających czekają stoiska ze zdrową żywnością, porady dietetyków, degustacje, pokazy gotowania i przejażdżki jarmarcznym wozem. Współorganizatorem rocznego cyklu jarmarków jest Stowarzyszenie Polska Ekologia.

Od 9 do 11 lipca 2010 roku w gliwickim centrum swoje wyroby zaprezentuje ponad dwudziestu wystawców. Na stoiskach ze zdrową żywnością chętni będą mogli kosztować naturalnych wędlin, serów, wędzonych ryb, zakopiańskich oscypków czy aromatycznych herbat. Nowością letnich targów zdrowia będą świeże zioła i warzywa. Na stoiskach z rękodziełem wystawcy zaprezentują biżuterię artystyczną, rzeźby z drewna, witraże użytkowe, ceramikę, zdobioną pościel czy ozdoby ze szkła. Przez trzy dni w studio urody, fachowych porad udzielać będą dietetycy i kosmetolog. Zaplanowano także atrakcje dla dzieci.

Centrum Handlowe Forum jest jednym z największych centrów handlowych na Śląsku i pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na trzech poziomach znajduje się m.in.: 140 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Carrefour oraz 13-ekranowe Cinema City. W październiku br. w gliwickim centrum zostanie otwarta nowa część restauracyjna.