W lipcu i sierpniu Komfort dodaje do wszystkich zakupionych paneli podkład wyciszający gratis. – W letniej odsłonie kampanii postaraliśmy się o specjalną promocję dla naszych klientów. Każdy klient, który zakupi dowolne panele w sklepie Komfort otrzyma podkład wyciszający gratis. Mamy nadzieję, że tego typu prezent spotka się z zainteresowaniem i pomoże w realizacji wymarzonej podłogi – mówi Anna Heimberger, dyrektor ds. marketingu sklepów Komfort. Promocją będzie trwała do 31 sierpnia 2010 roku we wszystkich sklepach Komfort w całej Polsce. Akcja dotyczy również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl.

Firma prowadzi ogólnopolską sieć ponad 140 sklepów specjalizujących się w sprzedaży paneli, podłóg drewnianych, wykładzin, dywanów oraz akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg. Posiada w ofercie także drzwi, firany i zasłony. 

Sklepy Komfort rozpoczęły działalność w 1992 roku, kiedy czterech rodzimych przedsiębiorców powołało do życia markę Komfort. Obecnie właścicielem spółki jest fundusz Enterprise Investors.

Firma zatrudnia 1150 pracowników, jej sklepy zajmują w sumie 57 tys. mkw. powierzchni handlowej, a roczny wolumen sprzedaży pokryć podłogowych wynosi 11,5 mln mkw. Sieć notuje 10 mln odwiedzających rocznie.