W czasie akcji zorganizowanej wokół znanej postaci Hannah Montana w godzinach od 12.00 do 18.00 na dzieci czeka wiele atrakcji. Zostaną zorganizowane warsztaty z modelingu i stylizacji, spektakle, karaoke oraz kluby, wśród których znajdą się takie jak: Klub Małych Artystów i Malowania Twarzy, Klub Poliglotów i Klub Modnej Damy.

Zostanie przeprowadzony szereg konkursów w różnych kategoriach: talent sportowy, wokalny, aktorski, taneczny i muzyczny oraz konkurs na sobowtóra. Konkursy będą dla dzieci w dwóch grupach wiekowych 5-8 i 9-13 lat. Swój udział należy zaanonsować wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Galerii Bałtyckiej. Na dzieci czekają atrakcyjne nagrody.

Galeria Bałtycka w Gdańsku to jeden z największych tego typu obiektów istniejących na Pomorzu. W przestronnych wnętrzach Galerii Bałtyckiej znajduje się 200 salonów i sklepów, które reprezentują najlepsze i najpopularniejsze marki światowej mody. W centrum handlowym mieści się dodatkowo 15 restauracji i kawiarni. Galeria poza ofertą gastronomiczną i rekreacyjną, jest również częstym organizatorem programów i akcji rozrywkowych i kulturalnych.

Obiekt dysponuje 1100 miejscami parkingowymi. Parking centrum handlowego Galeria Bałtycka zajmuje dwie najwyższe kondygnacje budynku.