Z Diva współpracują takie marki jak Top Shop i Bhs, Miss Selfridge i Dorothy Perkins. Założycielami Diva w Polsce jest największy w swojej dziedzinie brytyjski holding DCK Concessions z siedzibą w Londynie i australijska korporacja inwestycyjna Globell Glen.
 
Diva – to biżuteria fast fashion, odzwierciedlająca najnowsze trendy w modzie, dedykowana młodym kobietom ceniącym sobie wyjątkowe, modne dodatki, podkreślające ich indywidualny styl i osobowość. 
Co dwa tygodnie do każdego sklepu dostarczana jest nowa kolekcja. Co tydzień pojawia się ponad 100 nowych modeli.

Galeria Askana została oddana do użytku we wrześniu 2007 roku. Obiekt ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, 18 tys. mkw. GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. Wśród najemców znajdują się: C&A, Promod, Reserved, Solar, delikatesy Bomi oraz kino multiplex Helios. Właścicielem Galerii Askana jest Caelum Development, irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie. Została utworzona w 2002 roku przez spółkę Capital Partners, prywatnego irlandzkiego inwestora z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii, Niemiec i Węgier. 

Caelum Development skupia swoją działalność na rynku obiektów handlowych położonych głównie w miastach średniej wielkości. W celu zapewnienia najwyższego standardu realizowanych projektów wszystkie procesy związane z ich powstawaniem realizowane są przez zespół profesjonalnych i zaangażowanych pracowników organizacji.