Bonarka World Cup to profesjonalne rozgrywki piłkarskie dla dzieci i młodzieży w dwóch grupach wiekowych (2 – 4 klasa oraz 5 – 6 klasa), organizowane w Bonarka City Center w Krakowie. Specjalnie przygotowane mini boisko piłkarskie o wymiarach 8x12m, z nawierzchnią ze sztucznej trawy, zlokalizowane jest na Placu pod Zegarem. Każdy z 32 zespołów – w nawiązaniu do Mistrzostw – reprezentuje inny kraj, analogicznie do drużyn walczących w RPA. Mecze odbywają się codziennie od 11 czerwca do 11 lipca w godz. 15.00 – 19.00.
 
Bonarka Word Cup organizowana jest we współpracy z klubem Com-Com ZONE, sklepami Mega Avans, a nagrody ufundowali: Empik, iSpot, Fielmann oraz EA Sports.

Choć dzieci grają w Bonarce, a nie na stadionach w RPA – nie zmienia się idea, jaka towarzyszy rozgrywkom: fair play na boisku i poza nim. Bo nieważne, z jakiej części miasta przyjechałeś – jesteś tu dla przyjemności. Po to, by grać, kibicować swoim faworytom i dobrze się bawić.

Bonarka City Center, nowe centrum miejskie, została otworzona 21 listopada 2009 roku. BCC jest współczesną interpretacją sieci miejskich ulic i placów handlowych. Stanowi też nawiązanie do tradycyjnego, wielkomiejskiego pasażu handlowego, obecnego w zabudowie polskich miast na przełomie XIX i XX wieku.