Już dzisiaj, na trzy miesiące przed planowanym na jesień 2010 otwarciem nowego obiektu, znaleźć można pierwsze informacje o rekrutacji pracowników do firm Apart, Douglas, ECC Property Management, Kaufland, Yes. Website Galerii udostępniono w sieci w celu jak najszybszego rozpoczęcia procesu rekrutacji nowych pracowników w oparciu o zamieszczane tam oferty, mimo że brakuje jeszcze wersji obcojęzycznych oraz opisów niektórych sklepów.

Galeria Sanowa to nowoczesny obiekt, z kilkudziesięcioma najemcami, miejscami parkingowymi dla ponad 830 samochodów, o powierzchni użytkowej ok. 21 tys. mkw. i całkowitej 58 tys. mkw. Zarządzanie i obsługa takiego kompleksu wiąże się z zatrudnieniem wielu nowych pracowników. Analogicznie w każdym z kilkudziesięciu sklepów znajdzie pracę od kilku do kilkudziesięciu osób. Na liście firm, których sklepy znajdą się w Galerii Sanowa są m.in.: Kaufland, H&M, Reserved, Orsay, C&A, New Yorker, House, 5-10-15, Triumph, Cropp Town, Wojas, Deichmann, Ryłko, Kolporter, Vision Express, Orange, Douglas, Apart, Empik, Smyk, oferta usługowa i gastronomiczna.

Na stronie www.galeriasanowa.pl już dzisiaj znaleźć można informacje o inwestorze – firmie San Development Sp. z o.o., generalnym wykonawcy – notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych firmie P.A. Nova SA oraz zarządzającej obiektem firmie ECC Property Management Sp. z o.o., wyspecjalizowanej w konsultingu i zarządzaniu wielkopowierzchniowymi obiektami komercyjnymi.

W trakcie opracowania są podstrony z opisem asortymentu każdego ze sklepów.Ważnym elementem website Galerii Sanowa jest możliwość zapowiadania imprez artystycznych i promocji handlowych. Wynika to ze strategii marketingowej, zakładającej, że otwarcie pierwszej tego typu galerii w Przemyślu oznacza nową jakość zarówno dla handlu jak i – co jest charakterystyczne dla nowoczesnych centrów – dla szeroko pojętego życia społecznego i kulturalnego okolicznych mieszkańców.

Wszyscy zainteresowani bieżącymi informacjami o tym, co czeka ich wraz z otwarciem Galerii, mogą już dziś zalogować się na stronie www.galeriasanowa.pl jako odbiorcy Newslettera.

Z racji położenia obiektu kilka kilometrów od granicy, nieopodal trasy tranzytowej, na stronie znajduje się bezpośrednie przekierowanie na mapę Google oraz na bieżące tabele kursów walut. Informacje zamieszczane będą w trzech językach: polskim, angielskim i ukraińskim.