Najnowsza funkcjonalność umożliwia sklepom internetowym wysyłkę towarów za pomocą Paczkomatów 24/7. Usługa ta gwarantuje szybkie i bezpieczne nadawanie i odbieranie przesyłek w dogodnej dla siebie lokalizacji siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zaletą Paczkomatów 24/7 jest termin realizacji zamówienia – według statystyk przeprowadzonych przez InPost, większość przesyłek można odebrać już dzień po nadaniu.

Sklepy internetowe posiadające oprogramowanie Comarch iSklep24 dzięki integracji z InPost będą mogły zaoferować klientom opcję „Wyślij przez paczkomat”, nadawać paczki do Paczkomatów 24/7, a nawet zyskać atrakcyjne rabaty na korzystanie z usługi. Kupujący natomiast zaoszczędzą czas i bez zbędnych kolejek będą mogli odbierać przesyłki w wybranych przez siebie Paczkomatach 24/7.

– Nasza idea biznesu zakłada ciągłe doskonalenie rynku usług pocztowo-kurierskich w Polsce i tym samym ugruntowanie znaczącej pozycji InPost w sektorze e-commerce. Dlatego rozpoczęliśmy współpracę z największym polskim producentem oprogramowania – firmą Comarch. Dzięki temu sklepy posiadające oprogramowanie Comarch iSklep24 będą mogły w łatwy sposób korzystać z naszej rewolucyjnej usługi, jaką są Paczkomaty 24/7. Z pewnością przyczyni się to do wzrostu liczby użytkowników korzystających z automatów, natomiast sklepy zyskają nowe możliwości wysyłki, a tym samym zwiększą swoją konkurencyjność na rynku – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.