– Jesteśmy dumni, że komercjalizacja Galerii Victoria przebiega tak sprawnie, a budowa centrum handlowego jest realizowana zgodnie z planem – powiedział Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners. – Rozpoczęliśmy już działania reklamowe i promocyjne związane z otwarciem centrum handlowego. Wierzę, że w ciągu najbliższych miesięcy będzie głośno o Galerii Victoria – dodaje.

Sklep sieci Cubus będzie się znajdować na pierwszym piętrze, natomiast salon Leonardo zlokaliozowano na parterze centrum handlowego. Cubus to jedna z największych skandynawskich sieci handlowych oferująca modę oraz akcesoria damskie, męskie, a także dziecięce. Sklep Leonardo oferuje natomaist wyłącznie modę męską.

Galeria Victoria będzie pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym
w Wałbrzychu i regionie, z towarzyszącą funkcją hotelową i mieszkaniową. Będzie to także pierwsze w mieście centrum handlowe posiadające wieloekranowe kino, Cinema City, liczne restauracje i kawiarnie oraz będzie oferować klientom dostęp do znanych polskich i międzynarodowych marek. W dwupoziomowym kompleksie handlowym znajdzie się hipermarket o powerzchni 4,8 tys. mkw., około 180 sklepów ze znanymi markami odzieżowymi, park handlowy zajmujący powierzchnię ponad 6 tys. mkw., sklep ze sprzętem elektronicznym Media Expert oraz liczne punkty usługowe rozlokowane na ponad 43 tys. mkw. powierzchni handlowej. W części rozrywkowej  klienci centrum handlowego znajdą liczne restauracje, punkty gastronomiczne oraz kawiarnie.