Już tylko kilka tygodni zostało do otwarcia centrum handlowego Gemini Park Tarnów. Boig Property Consulting, firma odpowiedzialna za komercjalizację galerii wynajęła właśnie kolejne trzy sklepy.

– Oficjalne otwarcie centrum handlowego Gemini Park Tarnów zaplanowane zostało na 25 sierpnia 2010 roku. Cieszę się, że w przededniu otwarcia coraz więcej najemców decyduje się na podpisywanie z nami umów. Od początku tego roku Boig Property Consulting wynajął już blisko 9,5 tys. mkw. powierzchni – mówi Ewa Ściubidło, commercial manager z firmy Boig Property Consulting, która odpowiada za komercjalizację galerii handlowej Gemini Park Tarnów.

Pierwsza firma, Boot Square oferuje klientom buty, torebki oraz inne akcesoria skórzane. Na potrzeby salonu spółka Boot Square wynajęła 242 mkw. powierzchni handlowej. Salon sprzedaży i obłsugi abonenta Plus będzie zajmować 43 mkw., zaś salon jubilerski marki Swiss potrzebował 32 mkw. powierzchni.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt liczący 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 41 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w północnej części Tarnowa, w bezpośrednim sąsiedztwie gęsto zaludnionych osiedli mieszkaniowych. W odległości do 10 min. od obiektu mieszka 72 tys. Tarnowian. W odległości do 30 min od obiektu zamieszkuje ponad 291 tys. mieszkańców Tarnowa i okolic.
Kolejną zaletą tej lokalizacji jest położona niedaleko obiektu obwodnica prowadząca na wschód do Rzeszowa, a na północ do Kielc przez niedaleką Dąbrowę Tarnowską.