Otwarty w Galerii Malta na okres letni bar mieści od 200-300 osób. Malta Beach Bar można odwiedzać do 30 września br.

W muzycznej ofercie Malta Beach Bar królują różnorodne gatunki muzyczne. W każdy czwartek, piatek oraz w sobotę zainteresowani mogą bawić się przy muzyce, m.in.: latino house, trance, pop, reggae, drum’n’bass, funky, R’n’B. Atmosferę miejsca mają podgrzewać pokazy barmańskie. W menu są również napoje bezalkoholowe.

Galeria handlowa Malta jest najwięszkym obiektem handlowo-usługowym nie tylko w Poznaniu, ale w całej zachodniej Polsce. Obiekt został otwarty w marcu 2009 roku i mieści się w okolicy Jeziora Maltańskiego oraz terenów poznańskiej Malty, przy ulicy abpa A. Baraniaka.

Galeria zajmuje 162 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 54 tys. mkw. powierzchni handlowo-rozrywkowej. Cała powierzchnia działki, na której znajduje się centrum handlowe to aż osiem hektarów. Łącznie, galeria oferuje klientom 170 sklepów popularnych marek polskich i zagranicznych, a także wiele punktów usługowych, kawiarni, restauracji, wielosalowe Multikino, klub fitness i plac zabaw dla dzieci. Dla zmotoryzowanych klientów powstało 1 800 miejsc postojowych na siedmiokondygnacyjnym parkingu z bezpośrednim dostępem do Galerii Malta.