Do 18 lipca br. meble te dostępne są we wszystkich sklepach sieci Abra w letniej obniżce. System Como cechuje się ciekawym designem i subtelnymi wykończeniami. Połączenie drewna, szkła i aluminium nadaje meblom nowoczesny wygląd i jednocześnie klasyczny, funkcjonalny charakter. Szafy i komody pozwalają na dowolne ułożenie i dopasowanie mebli do pokoju o różnym rozmiarze i kształcie, według indywidualnych potrzeb mieszkańców domu. Meble wykonane zostały z płyty laminowanej w wybarwieniu koniak lub wenge, wykończone aluminiowym obrzeżem i uchwytami.

Na system Como składa się 12 elementów, m.in.: dwie witryny jednodrzwiowe, szafy, komody 5-szufladowe, półka ścienna i panel z półkami oraz duża i mała komoda pod telewizor.

– Nasza oferta jest stale dostosowywana pod kątem zmieniających się oczekiwań konsumentów. Na tym polu współpracujemy ściśle z producentami i łączymy nasze 20-letnie doświadczenie w sprzedaży mebli z ich  pomysłami. Efektem jest stworzenie kolejnej ciekawej oferty meblowej, która, mamy nadzieję, będzie cieszyć się zainteresowaniem naszych klientów – mówi Piotr Lisowski, Członek Zarządu sklepów meblowych Abra.

Sieć sklepów meblowych Abra oferuje kilkadziesiąt kategorii mebli, w szerokiej gamie kolorystycznej i różnorodnych wymiarach. Sklepy Abra to ponad 50 tys. mkw. powierzchni handlowej i dwa miliony klientów każdego roku. Firma została wyróżniona w 2008 roku srebrnym Laurem Konsumenta w kategorii „Odkrycie Roku” i Złotym Laurem w roku 2009.