Małgorzata Żółtowska, dyrektor Działu Wycen w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, otrzymała awans na dyrektora wyższego szczebla – Regional Director. Małgorzata Żółkowska posiada ponad 16-letnie doświadczenie w pracy na rynkach nieruchomości Europy Środkowej i Wschodniej. Wykonuje i koordynuje wyceny wielu typów nieruchomości na zlecenie międzynarodowych i lokalnych klientów w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Specjalizuje się w szeroko pojętym doradztwie obejmującym zarówno nieruchomości z sektora prywatnego jak i duże portfele inwestycyjne dla klientów korporacyjnych, kładąc szczególny nacisk na proces wyceny i analizy portfeli nieruchomości. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Property Valuation & Management (2001) organizowane przez Sheffield Hallam i Politechnikę Warszawską, stając się członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS). W 1996 roku uzyskała Uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego (świadectwo nr 2270). Ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na Wydziale Ekonomicznym, specjalizacja – analiza inwestycji. W roku 2008 otrzymała tytuł Recognised European Valuer.

Kamil Lubiejewski, dyrektor finansowy i operacyjny w regionie Europy Środkowo-Wschodniej został awansowany w strukturze firmy również na dyrektora wyższego szczebla – National Director. W ramach zespołu operacyjnego w Europie Środkowej i Wschodniej, Kamil Lubiejewski ściśle współpracuje z dyrektorem zarządzającym na Europę Środkowo-Wschodnią w celu zapewnienia spójnej polityki finansowej, operacyjnej i prawnej decydentom biznesowym w regionie. Zarządza zespołem finansowym w Polsce, Czechach, na Węgrzech i w Rumunii. Ukończył Szkołę Główną Handlową otrzymując tytuł magistra z finansów i bankowości. Dodatkowo studiował ekonomię na Uniwersytecie Mannheim w Niemczech.

Agnieszka Kołat otrzymała awans na stanowisko dyrektora w dziale Rynków Kapitałowych – Associate Director. Agnieszka Kołat pracuje w biurze warszawskim i odpowiada za cały region Europy Środkowo-Wschodniej. Ma ponad ośmioletnie doświadczenie, które zdobyła w firmie Jones Lang LaSalle (cztery lata pracowała w dziale rynków kapitałowych i cztery w dziale badań rynku i doradztwa). Należy do jedynego departamentu wyspecjalizowanego w zakresie inwestycji w nieruchomości handlowe w Europie Środkowo-Wschodniej i jest odpowiedzialna za doradztwo przy transakcjach nieruchomości handlowych w tym regionie Europy. Odpowiada za doradztwo obecnym i nowym klientom w procesie kupna i sprzedaży w sektorze nieruchomości handlowych. Jest członkiem „Royal Institution of Chartered Surveyors” i absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, kierunku finanse i bankowość oraz ukończyła studia magisterskie w zakresie inwestycji i zarządzania nieruchomościami organizowane przez uniwersytety Sheffield Hallam i Nottigham Trent.

Karol Patynowski został promowany na stanowisko starszego konsultanta w dziale Reprezentacji Najemcy (powierzchnie biurowe). Karol ma ponad 2,5-letnie doświadczenie w reprezentacji najemcy. Od momentu dołączenia do zespołu Jones Lang LaSalle doradza najemcom w zakresie renegocjacji, relokacji oraz rozporządzania powierzchnią najmu. Przed dołączeniem do Jones Lang LaSalle, w ramach Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) doradzał klientom przy realizacji inwestycji produkcyjnych. Ukończył Wydział Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studium Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Natalia Sobecka została awansowana na stanowisko konsultanta w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych. Natalia Sobecka ma trzyletnie doświadczenie w branży nieruchomości, w tym od dwóch lat specjalizuje się w wynajmie powierzchni handlowych. Jest odpowiedzialna za komercjalizację centrów handlowych, doradztwo w sprawach wynajmu (konsultacje dotyczące projektu architektonicznego, strategii marketingowej, optymalnego doboru najemców, czynszów) oraz utrzymywanie relacji z najemcami. Ukończyła Wyższą Szkołę Biznesu – National Louise University oraz otrzymała dyplom z Zarządzania Nieruchomościami Uniwersytetu – University of the West England (studia podyplomowe).