Za każdy okazany paragon za zakupy na terenie galerii na kwotę minimum 30 zł, każdy klient może wziąć udział w konkursie. Do wygrania będą nagrody pieniężne (do zrealizowania na terenie galerii handlowej) oraz nagrody rzeczowe. Czas trwania akcji to 16 lipca (piątek) w godzinach 15:00 – 20:00 oraz 17 lipca (sobota) – 12:00 -18:00. Dodatkową atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych gości galerii, jest kolorowy plac zabaw, gdzie pod opieką hostessy dzieci będą mogły miło spędzić czas.

Centrum handlowe Auchan w Bielsku-Białej powstało w listopadzie 2001 roku. W galerii znajduje się ponad 40 sklepów oraz punktów usługowych. Centrum mieści się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino.

Właścicielem i zarządcą obiektu jest firma Immochan, która wchodzi w skład Grupy Auchan. W Polsce Immochan posiada i zarządza 20 centrami handlowymi, w których funkcjonuje 900 lokali. Łączna powierzchnia najmu galerii handlowych Immochan w naszym kraju wynosi 135 tys. mkw.

Francuska Grupa Auchan działa na czterech płaszczyznach. Oprócz Immochan, Grupa Auchan prowadzi hipermarkety, supermarkety i bank konsumencki. W Polsce francuski detalista prowadzi sieci pod szyldami: Auchan, Elea, A-tak, Simply Market, Accord.