Będzie to drugi w Trójmieście sklep największej w Europie sieci elektromegamarketów. Z okazji otwarcia nowego sklepu Media Markt na klientów czekać będą liczne promocje.

Park Handlowy Matarnia to największe w Trójmieście centrum handlowe łączące ofertę wyposażenia wnętrz z asortymentem modowym. Otwarcie elektromegamarketu Media Markt da klientom parku handlowego możliwość wyboru z setek produktów RTV i AGD w bardzo przystępnych cenach.

Park Handlowy Matarnia to największe centrum handlowe w Trójmieście łączące ofertę meblową i modową. Oferuje swoim klientom imponujący wybór produktów: zarówno mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, jak również mody. Matarnia to również miejsce inspiracji, gdzie klienci znajdą poradę stylistki Joanny Wasiluk, tak w zakresie aranżacji wnętrz, jak i wizerunku. Park Handlowy Matarnia położony jest przy obwodnicy trójmiejskiej S6, jedynie 10 km od centrum Gdańska i tylko dwa kilometry od lotniska.

Z myślą o najmłodszych stworzono tu dwa wyjątkowe miejsca zabaw: jedyny w Trójmieście bezpłatny plac zabaw z opiekunką oraz ciekawie zaaranżowaną przestrzeń na tyłach centrum, gdzie maluchy mogą beztrosko bawić się pod opieką rodziców.

Inwestorem i deweloperem Parku Handlowego Matarnia jest Inter Ikea Centre Polska SA, należąca do grupy Ikea. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych.