W obu placówkach zatrudnienie znajdzie ponad 80 osób. Przed sklepami znajdzie się bezpłatny parking na 180 miejsc postojowych.

Intermarché specjalizuje się w produktach świeżych, takich jak owoce, warzywa, nabiał, pieczywo czy mięso. Muszkieterowie sprzedają zarówno produkty pod własnymi markami, jak i marki innych producentów, w obu przypadkach koncentrując się na ich wysokiej jakości za możliwie najniższą cenę. Produkty własne Grupy Muszkieterów są tańsze od marek konkurencyjnych średnio o 25 proc.

W nowym Bricomarché znajdzie się 15 tys. artykułów budowlanych i dekoracyjnych. Będzie można również zaopatrzyć się w produkty dla majsterkowiczów oraz akcesoria motoryzacyjne. Sklep będzie posiadał również szeroką ofertę artykułów dla miłośników ogrodu. Bricomarché w Rawie Mazowieckiej świadczyć będzie dla swoich klientów wiele dodatkowych usług, jak na przykład karta kredytowa lub sprzedaż ratalna. Posiadacze karty Bricomarché otrzymają darmowy kredyt do 51 dni, swobodę wyboru spośród wielu opcji spłat oraz dostęp do atrakcyjnych promocji tylko dla posiadaczy karty. Muszkieterowie, prowadzący sieć Bricomarché, za cel stawiają sobie oferowanie klientom najniższych cen przez cały rok.

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 170 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów licząca obecnie 148 supermarketów Intermarché oraz 71 sklepów Bricomarché jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w Polsce. W 2009 roku jej obroty przekroczyły 3,27 mld zł.