W czerwcu i na początku lipca 2010 roku ilość salonów działających pod logo Reserved oraz Cropp zwiększyła się o kolejne dwa. Klienci mogą odwiedzić nowe salony. Jeden w rosyjskim Centrum Handlowym "Modny Bulwar" (Cropp) oraz salon Reserved w ukraińskim Iwano-Frankowsku.

Jak już informowaliśmy, w czerwcu br. w Belgorodzkim Centrum Handlowym "Modny Bulwar" w Rosji również został uruchomiony nowy salon marki Cropp o powierzchni liczącej 161 metrów kwadratowych. Jest to atrakcyjne centrum handlowe, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta. Salon usytuowano na drugim z trzech pięter budynku. Znajdują się w nim najnowsze modele damskie, męskie, buty, bielizna oraz akcesoria. Rynki rosyjski i ukraiński są znaczące dla obranego kierunku rozwoju marek należących do spółki LPP.

Spółka Akcyjna LPP jest liderem wśród polskich firm odzieżowych. Firma od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do 12 europejskich krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej. Systematycznie rozwija swoją sieć dystrybucji, dzięki czemu ciągle wzmacnia pozycje swoich marek. Plany rozwoju potwierdzają dalszą ekspansję firmy LPP SA. Spółka jest właścicielem pięciu marek, których produkty można kupić już w 12 europejskich krajach.