Turniej FIFA 10 w BCC organizowany jest przez Mega Avans i Holoteq Gaming Zone. Sponsorami Turnieju oraz nagród dla zwycięzców są: Sony, HP oraz Epson. Dla najlepszych przygotowano upominki: za pierwsze miejsce – urządzenie wielofunkcyjne EPSON SX510W, za drugą lokatę – urządzenie F4580 firmy HP, zaś za trzecie miejsce – torba do notebooka 15,6 HP, myszka HP oraz słuchawki z mikrofonem HP. Nie zabraknie też i nagród pocieszenia.

Zapisy do Turnieju odbywają się w sklepie Mega Avans oraz na stronie www.holoteq.pl. Osoby niepełnoletnie, które chcą wziąć udział w turnieju, w dniu rozgrywek muszą posiadać podpisaną przez rodziców zgodę i zaświadczanie, że biorą odpowiedzialność za swoje dziecko zarówno w czasie trwania turnieju, jak i na czas przyjazdu i powrotu z zawodów. Gotowy wzór pisma można odebrać w sklepie Mega Avans, który zlokalizowany jest na parterze Bonarka City Center.

Sieć Mega Avans to wielkopowierzchniowe markety z elektroniką użytkową i asortymentem Multimedia, RTV i AGD. Zlokalizowane są w wybranych miastach na terenie Polski: Konin, Legnica, Poznań, Częstochowa, Kraków, gdzie oferują największy w Polsce asortyment produktów renomowanych producentów, profesjonalne doradztwo, a także autoryzowany serwis oraz korzystne zakupy na raty.