Nowy sklep w Kłobucku stanął przy ul. Wieluńskiej 31 D.  Ma 700 mkw. powierzchni handlowej, trzy stoiska poddzierżawców – mięsne, piekarnię i kiosk z prasą. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano 50 miejsc parkingowych. Nowy sklep to także nowe miejsca pracy dla mieszkańców – znalazło w nim zatrudnienie 12 osób (dziewięciu sprzedawców i trzyosobowe kierownictwo). Netto zaprasza mieszkańców Kłobucka na zakupy od godz. 7 do 21 od poniedziałku do soboty, oraz od godz. 8 do 20 w niedziele.

15 lipca 2010 roku z okazji otwarcia odbył się piknik rodzinny, pojawił się dmuchany zamek do skakania dla najmłodszych, darmowy poczęstunek: kawa, herbata, kiełbaski z grilla dla wszystkich. Pierwszych 200 osób otrzymało za darmo świeże pieczywo. Z okazji otwarcia nowego sklepu można było kupić wiele towarów w promocyjnych cenach. Klienci otrzymywali prezenty od firm Hortex, Drobimex, Union Chocolate. Były one rozdawane co dwie godziny. Tego dnia można było przynieść reklamówki innych sieci handlowych, wymieniano je bowiem bezpłatnie na nową torbę Netto.

Sklep w Kórniku ma natomiast 700 mkw. powierzchni handlowej, dwa stoiska poddzierżawców – mięsne oraz piekarnię. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano 66 miejsc parkingowych. Nowy sklep to także nowe miejsca pracy dla mieszkańców – znalazło w nim zatrudnienie również 12 osób (dziewięciu sprzedawców i trzyosobowe kierownictwo).

Netto, duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych, oferujących produkty pierwszej potrzeby po niskich cenach, jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem.