– Galerie handlowe to dla nas bardzo perspektywiczny rynek. Zamierzamy przekonać ludzi na Śląsku, że wynajęcie samochodu to żaden luksus, a w wielu przypadkach opłacalne rozwiązanie – mówi Magdalena Hibner, PR & client relations manager w firmie Express SA. – Oferowane przez nas ceny wynajmu mogą konkurować z kosztami usług innych środków komunikacji, takich jak taksówka czy kolej – dodaje.
Nową usługą interesują się klienci centrum, gdyż nieduży miejski samochód na dobę można mieć już za 70 zł (plus opłata przygotowawcza). W ofercie znajdują się także auta wyższych klas, a nawet samochody dostawcze.

Wszystkie formalności związane z wynajmem pojazdu załatwia się na miejscu lub przez internet. Wynajętym samochodem klienci mogą odjechać prosto z Silesii, ale mogą też poprosić o podstawienie w dowolnie wybrane miejsce. Pojazdy oferowane przez wypożyczalnię Express są w pełni ubezpieczone, a cena za wynajem uwzględnia nielimitowany przebieg kilometrów.

Dla klientów Silesia City Center Express wprowadził ofertę specjalną. Przy wynajmie dowolnego modelu na dwa dni, trzeci dzień klient otrzymuje gratis.

Express SA istnieje na rynku polskim od 1996 roku, a od 1999 zajmuje się profesjonalnie wynajmem samochodów. Jest częścią grupy kapitałowej – Grupy PGD – największej firmy dealerskiej w Polsce. Express obsługuje wszystkie segmenty wynajmu samochodów: długo- i średnioterminowy wraz z zarządzaniem flotami, a także krótkoterminowy Rent a Car. Klienci Expressu obsługiwani są przez sieć 12 oddziałów zlokalizowanych w 10 największych miastach w Polsce. Na Śląsku Express obecny jest od 2004 roku.