Marka Cubus to jedna z największych skandynawskich sieci odzieżowych. Założona została w 1966 roku w Norwegi. Obecnie w skład sieci wchodzi 240 sklepów w Norwegi, Szwecji, Polsce, Niemczech i na Łotwie.
Galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim oddana została do użytku 13 listopada 2009 roku. Oferuje mieszkańcom miasta 75 tys. mkw. powierzchni całkowitej, z czego 35 tys. mkw. to powierzchnia handlowa. Na dwóch kondygnacjach obiektu zlokalizowane jest 110 punktów handlowych i usługowych. Parking może pomieścić 700 aut.

Główni najemcy galerii to: Savia, Media Markt, wielosalowe kino Helios, H&M, C&C, Reserved i New Yorker.

Parkridge Holdings należy do czołowych firm deweloperskich w Europie. Specjalizuje się w realizacji galerii rozrywkowo-handlowych i parków handlowych. Do tej pory zainwestował w regionie Europy Środkowo-Wschodniej ponad 1 mld euro. Planowane inwestycje w Polsce wynoszą ponad 500 mln euro do 2013 roku.
Firma Parkridge Holdings działa w Polsce od 2003 roku. W tym czasie wybudowała cztery centra rozrywkowo-handlowe Focus Mall (w Rybniku, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Piotrkowie Trybunalskim), jeden park handlowy Focus Park w Świdnicy plus siedem parków logistycznych. Łączna powierzchnia projektów zrealizowanych w Europie środkowej i wschodniej to 754,6 tys. mkw. Wartość wszystkich zrealizowanych w Polsce inwestycji łącznie wynosi ponad 800 mln euro.