Przybywa ofert pracy w sklepach i punktach usługowych, które powstaną w Galerii Sanowa w Przemyślu. Wakat jest jeszcze na stanowisku menedżera centrum. Jak podkreśla portal, stanowisko to stanowi jeden z najbardziej atrakcyjnych kąsków w prowadzonej aktualnie rekrutacji. Do obowiązków menedżera będzie należało m.in. kompleksowe zarządzania galerią. To praca dla ludzi z wyższym wykształceniem technicznym lub ekonomicznym, komunikacyjną znajomością angielskiego i doświadczeniu na podobnym stanowisku. Ofertę zatrudnienia na tym stanowisku zamieściła spółka ECC Property Management, która chce zatrudnić również asystentów biura. ECC jest firmą, której inwestor Galerii Sanowa w Przemyślu powierzył zarządzanie obiektem.

Oferty pracy na różnych stanowiskach, w tym kierowniczych, zamieścił już duży sklep spożywczo – przemysłowy Kaufland, drogeria Douglas oraz sklepy jubilerskie Apart i Yes.

Galeria Sanowa to nowoczesny obiekt, z kilkudziesięcioma najemcami, miejscami parkingowymi dla ponad 830 samochodów, o powierzchni użytkowej ok. 21 tys. mkw. i całkowitej 58 tys. mkw. Wśród 80 firm które dotychczas podpisały umowy najmu, znalazły się: Kaufland, H&M, Reserved, Orsay, C&A, House, 5-10-15, Tryumph, Cropp Town, Wojas, Deichmann, Ryłko, Kolporter, Vision Express, Kolporter, Orange, Douglas, oferta usługowa i gastronomiczna.