Kolejne otwarcia zapowiada Helena Burzyńska, właścicielka sieci. Jednak nie chce zdradzać jeszcze szczegółów i miejscowości, w których marka się pojawi.

Jeszcze w lipcu 2010 roku otwarty został sklep Arhelan w Białymstoku przy ulicy Jagienki 3. Obecnie pod logo sieci funkcjonują markety spożywcze w 17 miejscowościach w Polsce. Ich średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi około 300 mkw.

Wcześniej otwarcie miało miejsce 29 kwietnia 2010 roku, wówczas powstał market Arhelan w miejscowości Poświętne 52A. Natomiast na początku roku, w lutym firma pojawiła się w Brańsku. Od 19 lutego 2010 działa tam należący do sieci sklep Alkohole Świata (ul. Kościelna 9).

Firma Arhelan Burzyńscy jest rodzinnym przedsięwzięciem. Została powołana do istnienia w roku 1991 w Bielsku Podlaskim przez Helenę, Mirosława, Mirosławę oraz Arkadiusza Burzyńskich. W pierwszych latach istnienia główną działalnością była sprzedaż hurtowa produktów spożywczych. W 1995 roku powstał pierwszy market w Bielsku Podlaskim. Potem sieć otwierała kolejne, ciągle na terenie woj. podlaskiego. Dopiero w roku 2007 właściciele marki zdecydowali się na poszerzenie działalności na inne tereny kraju. Sklepy Arhelan zaczęły być otwierane również na obszarze woj. warmińsko-mazurskiego.