W środę, 21 lipca, na parkingu przed M1 Łódź odbył się już piąty koncert jednej z największych, charytatywnych tras koncertowych w Polsce. Dla podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja zagrały zespoły Boys i Classic, a koncert poprowadziła Agata Młynarska.
 
Trzy tygodnie, dziesięć miast, siedem gwiazd polskiej sceny muzycznej i ponad sto spełnionych dziecięcych marzeń – tak wygląda seria koncertów organizowana przez Magnolia Park, centra M1 i Fundację Dziecięca Fantazja, która jest organizacją non-profit posiadającą status organizacji pożytku publicznego.

Centra M1 już po raz trzeci współorganizują charytatywną trasę koncertową z Fundacją Dziecięca Fantazja. Zeszłoroczny cykl wydarzeń okazał się sukcesem. Wzięło w nim udział ponad 65 tysięcy osób. Dzięki hojności sponsorów i uczestników akcji, w poprzedniej edycji wydarzenia udało się spełnić 141 dziecięcych marzeń. Podczas imprez wolontariusze z Fundacji zbierają pieniądze, które pomagają realizować kolejne marzenia nieuleczalnie chorych dzieci z danego regionu. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny. Tegoroczna charytatywna akcja objęła centra M1 w Bytomiu, Zabrzu, Czeladzi, Częstochowie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Radomiu i Warszawie, a także w Magnolia Park we Wrocławiu.