Intensywny róż, dotąd dominujący w kolorystyce salonów Butik Your New Style, połączono z czernią i bielą. Desenie na ścianach, w kształcie kół w kolorze różowym, zastąpiono białymi i różowymi tapetami z drobnymi tłoczeniami w postaci motywów roślinnych. W ten sposób powstała stonowana i elegancka całość, przyjazna dla oka zarówno nastolatki, jak i dojrzałej kobiety.

Salony sprzedaży wyposażono też w dodatkowe meble do ekspozycji towaru. Oprócz manekinów postaciowych, w nowym wystroju zastosowano też popiersia oraz głowy manekinów – przeznaczone do prezentacji dodatków z kolekcji Butik Your New Style. Szare dotąd przymierzalnie ożywiono różowym kolorem.

– Nowa aranżacja sklepu pozwala zwiększyć funkcjonalność ekspozycji. Zastosowano przejrzysty sposób prezentacji ubrań na półkach i wieszakach, a także podział ekspozycji na poszczególne kolekcje. Szanujemy czas naszych klientek i chcemy, żeby wizyta w naszym sklepie była dla nich przyjemnością. Dlatego dbamy o jak najlepszą prezentację towaru – mówi Agnieszka Adamkiewicz, kierownik ds. rozwoju sieci Butik Your New Style. – W nowej aranżacji klientkom łatwiej będzie znaleźć interesujące je modele ubrań, bez konieczności przeglądania całego asortymentu. Na przykład kobiety poszukujące modnych ubrań sportowych bez problemu trafią do części sklepu, w której eksponowana jest odzież z kolekcji For Fitness. Z kolei wielbicielki kreskówek dostrzegą, w innym miejscu, T-shirty z wizerunkiem Mickey Mouse – tłumaczy Adamkiewicz.

W nowym wystroju sklepów nie mogło zabraknąć, obecnych już od kilku lat w salonach Butik Your New Style, ekranów LED, na których wyświetlane są reklamy i filmy z sesji fotograficznych Butik Your New Style. Oprócz zastosowania technologii digital signage, w salonach sprzedaży rozmieszczono także tradycyjne materiały POS w postaci plakatów ze zdjęciami Aleksandry Szwed, aktorki i „twarzy” marki, w ubraniach z najnowszej kolekcji Butik Your New Style.

Pierwsze sklepy w nowej aranżacji otwarto 10 czerwca br. w centrum handlowym na warszawskim Gocławiu, 19 czerwca w CH Auchan Swadzim w Poznaniu oraz 26 czerwca w CH Plaza w Rudzie Śląskiej i w CH M1 w Łodzi. Kolejne dwa salony Butik Your New Style w nowej aranżacji otwarto w lipcu w Chojnicach i w Galerii Gniezno w Gnieźnie.

Butik Your New Style to sieć sklepów z odzieżą w stylu sport & casual, przeznaczoną dla nastolatek i młodych kobiet. Oferuje swoim klientkom modne ubrania w umiarkowanej cenie. Butik posiada własne marki odzieżowe, między innymi: French Collection, For Fitness, Forever Pink. Marka jest obecna na polskim rynku od 2001 roku. Jej właścicielem jest polska firma Trend & Fashion Group Sp. z o.o.