Poza budowaniem wizerunku w interencie, spółka Solar zajęła się w lipcu remontem kliku placówek. Obecnie trwa zmiana aranżacji kilku sklepów. Przez najbliższe dwa tygodnie z tego powodu nieczynne będą salony mieszczące się w: CH Zakopianka w Krakowie, CH Marki w Warszawie, CH Copernicus w Toruniu oraz w CH Auchan we Wrocławiu.

Solar Company Ltd. prowadzi blisko 60 sklepów firmowych, 13 działających na zasadach franczyzy ( m.in. we Lwowie i Kaliningradzie), 7 outletów, współpracuje również z ponad 30 sklepami partnerskimi. W tym roku firma otworzyła dwie nowe placówki:  w Warszawie w Centrum Hanldowym CH Klif oraz w Łódzi w Centrum Handlowym Port Łódź.

Firma Solar Company Ltd została założona przez trzech współwaścicieli w 1989 roku. Siedziba miesci się w Poznaniu. Sieć specjalizuje się w dostarczaniu na rynek kolekcji przeznaczonych dla pań, które łączą światowe trendy z oczekiwaniami polskich klientek. Pierwszy firmowy sklep został otworzony w 1998 roku w Poznaniu. W ciągu roku firma produkuje 1 400 000 sztuk odzieży. Solar zatrudnia obecnie blisko 700 pracowników. Spółka dysponuje powierzchnią magazynową wynoszącą 4500 mkw. Firma współpracuje na co dzień z 25 partnerami z krajów sąsiadujących.