W wyglądzie bukiety przypominają wiązanki żywych kwiatów, tyle tylko, że ich miejsce zajęły niemowlęce ubranka zwinięte w „różyczki”. Bukiety łączą piękno kwiatów z praktycznością niemowlęcych ubranek. Dostępne są w trzech podstawowych kolorach: różowym dla dziewczynki, niebieskim dla chłopca i żółtym, gdy płeć dziecka jest nieznana.

– Tymi oryginalnymi prezentami można obdarowywać młode mamy przed porodem, na przykład na coraz bardziej popularnych w Polsce imprezach typu „baby shower”, ale też po narodzinach dziecka. Świetną okazją są również chrzciny – mówi Kinga Bobowska, która wraz z siostrą Ewą prowadzi w Silesii punkt Bukiet dla Bobasa.

Oferowane przez firmę bukiety różnią się rozmiarem zależnym od zawartości wyprawki. Standardowy komplet składa się z czapeczki, rękawiczek, pary skarpetek i body, po półśpiochy, kaftanik i smoczek. Całość dopełniają sztuczne liście i kwiaty, które nadają bukietowi realistyczny wygląd.

W Silesia City Center na pow. 65 tys. mkw. znajdują się salony prestiżowych i uni-kalnych w regionie marek, salon z najszerszą na rynku ofertą elektroniki użytkowej SATURN, a także całodobowy market Tesco. Centrum rocznie odwiedza ponad 13 milionów klientów.