F1 to restauracja serwująca tradycyjne dania z kuchni japońskiej i koreańskiej podane z azjatycką perfekcją. W menu można znaleźć wiele rodzajów sushi, dania z ryb i sake. Oferta kulinarna uzupełniona została również daniami kuchni tradycyjnej. Restauracja będzie funkcjonowała w formie bufetu samoobsługowego, gdzie płaci się raz i można jeść bez ograniczeń.

Galeria Echo w Kielcach ma obecnie powierzchnię około 68 000 mkw., w tym powierzchnia wynajmowalna stanowi ok. 26 000 mkw. Po rozbudowie projekt będzie miał ok. 159 000 mkw. powierzchni całkowitej, a powierzchnia wynajmowalna wyniesie 66 000 mkw. Do dyspozycji klientów będzie ok. 2300 miejsc parkingowych.

W rozbudowanej Galerii Echo będzie można robić zakupy w blisko 300 sklepach. Dwa najwyższe piętra centrum przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji siłownię, fitness, 12-torową kręgielnię, dyskotekę, liczne restauracje, kawiarnie, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia i inne atrakcje położone na różnych kondygnacjach centrum.

Prace związane z rozbudową ruszyły we wrześniu 2008 r. Wartość inwestycji szacowana jest na około 400 mln zł. 

Nowa Galeria Echo zostanie otwarta w I połowie 2011 roku. Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.