Jantar zostanie rozbudowany

Cubus jest jedną z największych skandynawskich sieci odzieżowych. Posiada 240 sklepów w pięciu krajach: Norwegii, Szwecji, Niemczech, Polsce i na Litwie. Marka istnieje od 1966 roku, a w naszym kraju obecna jest od 1996 roku. Placówka Cubusa w Jantarze będzie miała powierzchnię 750 mkw.

TK Maxx to jedna z największych sieci odzieżowych w Ameryce Północnej. Ma ponad 2,5 tys. sklepów w USA i Kanadzie. Jest nową marką na polskim rynku. Pierwszy sklep TK Maxx został otwarty w Polsce w ubiegłym roku. Salon TK Maxx w Jantarze będzie miał powierzchnię ponad 2,3 tys.

Centrum Handlowe Jantar zostało otwarte we wrześniu 2008 roku. Od początku istnienia obiekt cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. W Jantarze swoje sklepy otworzyło wiele znanych marek, m.in.: H&M, KappAhl, a także RTV Euro AGD, Smyk, Empik, Pizza Hut oraz KFC i Big Burger.
Deweloperem galerii jest spółka Mayland Real Estate, która specjalizuje się w realizacji obiektów handlowych, rozrywkowych i usługowych. Firma otworzyła trzy nowoczesne centra handlowe: CH Karolinka w Opolu, CH Pogoria w Dąbrowie oraz pierwszą część CH Jantar w Słupsku. Kolejne projekt oddane będą do użytku m.in. w: Szczecinie, Gdyni i Krakowie.