W ramach akcji kobiety w ciąży będą mogły skorzystać nieodpłatnie z badań USG 2D i USG 4D, zmierzyć ciśnienie tętnicze i skorzystać z porad ekspertów. Głównym jej celem jest zwrócenie uwagi kobiet w ciąży na to, jak ważne i potrzebne są profilaktyczne badania. Ideą akcji jest także chęć przekonania przyszłych mam i rodziców, że szczęśliwe macierzyństwo nie jest uwarunkowane jedynie jakością opieki nad dzieckiem, ale stanowi je również dobre samopoczucie mamy, ponieważ szczęśliwa mama wychowuje szczęśliwe dziecko. Dlatego będzie to okazja dla przyszłych i obecnych matek do skorzystania z bezpłatnych porad m.in. dotyczących diety w czasie ciąży, rozwoju psychoruchowego, emocjonalnego i fizycznego dziecka. Będzie to także okazja do obejrzenia pokazu noszenia dzieci w chuście, instruktażu „bezstresowej kąpieli” i masażu niemowląt.

Akcja odbędzie się na parterze Centrum, vis a vis supermarketu „Piotr i Paweł”. Zapisy od godz. 10.00. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Poznań Plaza to pierwsze Centrum w mieście łączące w sobie funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny: 10 sal kinowych, w tym pierwsze w Polsce Zachodniej trójwymiarowe kino IMAX, Fantasy Park, supermarket Piotr i Paweł oraz około 150 butików.