Salon Sony Centre znajduje się na Parterze galerii handlowej, naprzeciwko sklepu Mega Avans
W punkcie Sony będzie można zapoznać się z zaletami telewizji i kamer nagrywających obraz w wysokiej rozdzielczości, filmami odtwarzanymi za pomocą urządzeń Bluray czy PlayStation 3, 3D, a także aparatów fotograficznych, odtwarzaczy MP3, systemów kina domowego oraz komputerów przenośnych Vario. Na miejscu specjaliści zapewnią możliwość wypróbowania każdego produktu i poznania jego właściwości technicznych.

W salonie działać będzie Akademia Sony Centre, dzięki której klienci i użytkownicy mogą zasięgnąć porad dotyczących zasad funkcjonowania danego urządzenia. Akademia uczy także tajników sztuki fotografowania i filmowania, robienia dobrych zdjęć oraz montowania ciekawych materiałów filmowych.
W Sony Centre w Bonarce znajdzie się również Punkt Serwisowy.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Do grona najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit i inni.