Obecnie ubrania Liu Jo można kupić w sześciu salonach w Polsce. Marka dostępna jest m.in. w DH Renoma we Wrocławiu. Brand Liu Jo narodził się w 1995 roku we Włoszech w samym sercu okręgu tekstylnego w Carpi w prowincji Emilia Romagna. Został wykreowany przez młodego przedsiębiorcę Marco Marchi i jego brata Vannisa. Marka Liu Jo w ciagu kilku ostatnich lat jest jednym z największych sukcesów handlowych we Włoszech. W szybkim tempie rozwija się projekt otwierania salonów monomarkowych w najbardziej prestiżowych lokalizacjach.

Galeria Drukarnia w Bydgoszczy zlokalizowana jest na Starym Mieście u zbiegu ulic Gdańskiej i Jagiellońskiej. Na terenie obiektu jest ponad 50 sklepów najlepszych światowych marek, liczne lokale gastronomiczne, a także klub fitness oraz ekskluzywne delikatesy. Dla zmotoryzowanych klientów przewidziano parking na blisko 165 miejsc.

Galeria Drukarnia jest inwestycją spółki Opus 2 Investment z siedzibą w Warszawie, należącej do IVG Group A.G. z Bonn. IVG Immobillien A.G. jest europejską spółką inwestycyjną, działającą na rynku nieruchomości, zarządzającą aktywami inwestycyjnymi i deweloperskimi oraz funduszami o wartości przekraczającej 19 miliardów euro. Inwestycje IVG to przede wszystkim obiekty biurowe w najważniejszych miastach Europy.