– Teraz wszystkie będą miały delikatną, mlecznobiałą barwę i zostaną dodatkowo doświetlone, co stworzy wrażenie większej przestronności m- czytamy w komunikacie. Od kilku tygodni remontowane są także schody ruchome – będą one oszklone i podświetlone, a przez to zyskają na nowoczesności i lekkości. Całkowitej zmianie ulegnie również wygląd fontanny. Zostanie do niej wstawiona wkładka z trzciną bambusową, która dzięki specjalnym diodom będzie świeciła wszystkimi kolorami tęczy. Chcąc uczynić zakupy jeszcze bardziej komfortowymi, kompletnemu remontowi zostaną poddane również łazienki na parterze.

Centrum handlowo-biurowe, należące do spółki akcyjnej Kupiec Poznański powstałej w 1997 roku, znajdujące się w centrum Poznania przy placu Wiosny Ludów. Na parterze, I i II piętrze zlokalizowane są sklepy, kawiarnie i punkty usługowe, natomiast trzy ostatnie kondygnacje przeznaczone są na pomieszczenia biurowe.

Kupiec Poznański oferuje klientom zakupy w sklepach różnych branż, takich jak odzież, obuwie, kosmetyki, biżuteria i wystrój wnętrz. Dodatkowo skorzystać można z usług dwóch salonów fryzjerskich, biura turystycznego, punktu fotograficznego, pogotowia krawieckiego, kwiaciarni, kantoru czy szewca. W centrum znajduje się restauracja oraz kawiarnia z widokiem na Stary Rynek, istnieje także możliwość skorzystania z bezprzewodowego internetu. Kupiec Poznański posiada monitorowany parking podziemny czynny dla klientów w godzinach 7:00 – 23:00.