Placówka w Złocieńcu ma 660 mkw. powierzchni handlowej. Na terenie obiektu zlokalizowane są trzy stoiska poddzierżawców: mięsne, piekarnia oraz kiosk z prasą. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano 62 miejsca parkingowe. Supermarket to także nowe miejsca pracy dla mieszkańców – znalazło w nim zatrudnienie 12 osób (9 sprzedawców i trzyosobowe kierownictwo).

Duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych Netto, oferuje swoim klientom produkty pierwszej potrzeby po niskich cenach. Na polskim rynku firma jest obecna od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem.

Netto sp. z o.o. jest obecnie największą firmą w województwie zachodniopomorskim, zatrudnia ok. 3 tys. osób. Bierze aktywny udział w życiu lokalnych społeczności nie tylko na Pomorzu, ale we wszystkich mniejszych i większych miejscowościach, w których jest obecna. Firma wspiera liczne imprezy sportowe oraz kulturalne, angażuje się w akcje charytatywne. Netto stanowi część Dansk Supermarked A/S, której właścicielami są A.P. Mřller-Mćrsk Gruppen i F. Salling. Dansk Supermarked jest również właścicielem i zarządcą sieci hipermarketów Bilka i Fotex. Dansk Supermarked jest drugim co do wielkości przedsiębiorstwem działającym w branży handlu detalicznego w Danii. Poza Polską i Danią, sieć rozwija się w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji.