Nowe sklepy Butik Your New Style otwarto w CH Tesco na warszawskim Gocławiu (10 czerwca br.), w CH Auchan Swadzim w Poznaniu (19 czerwca), w CH Plaza w Rudzie Śląskiej (26 czerwca), w CH M1 w Łodzi (26 czerwca),w Galerii Gniezno w Gnieźnie (3 lipca), w Chojnicach (3 lipca), w Nysie (21 lipca) oraz w CH Reduta w Warszawie (24 lipca).

Podczas otwarcia nowych salonów klientki mogły m.in. spotkać się z Aleksandrą Szwed, ambasadorką marki Butik Your New Style, aktorką znaną z roli Elizy w telewizyjnym serialu „Rodzina zastępcza”.

Sieć franczyzowa Butik Your New Style obecna jest na rynku od 2001 roku. Wciąż dynamicznie się rozwija. W ciągu ostatnich kilku lat powstaje rocznie ok. 40 nowych sklepów franczyzowych. Salony Butik Your New Style powstają w miejscowościach powyżej 20 tys. mieszkańców. Najczęściej mieszczą się one w galeriach handlowych lub przy głównych ulicach miast. Minimalna powierzchnia lokalu, w którym może powstać sklep sieci Butik Your New Style wynosi 60 mkw.

W czerwcu 2010 roku oferta franczyzowa Butik Your New Style uzyskała maksymalną liczbę punktów w rankingu najlepszych sieci franczyzowych w Polsce, opracowanym przez redakcję „Dziennika Gazety Prawnej”. Oferta franczyzowa Butik Your New Style została pozytywnie oceniona ze względu na niski koszt inwestycji wymaganej od franczyzobiorców, brak dodatkowych opłat związanych z przystąpieniem do sieci, szybki zwrot z inwestycji oraz dużą liczbę posiadanych już placówek.