Trollbeads specjalizuje się w unikalnym jubilerstwie, które otwiera świat nowych możliwości, przejawiający się w samodzielnym komponowaniu niepowtarzalnej, wymiennej biżuterii, takiej jak: bransoletki, naszyjniki, pierścionki czy kolczyki.

– Wszystkie koraliki Trollbeads są tworzone ręcznie z najwyższej jakości materiałów: srebra próby 925, złota 14- i 18-karatowego, szkła Murano, kilku odmian bursztynu, pereł i innych kamieni szlachetnych – mówi Łukasz Bąchor, dyrektor ds. sprzedaży  i marketingu Trollbeads Polska. – Trollbeads w swoich kolekcjach posiada ponad 600 opatentowanych wzorów. Poprzez dowolność ich doboru, każda użytkowniczka biżuterii, staje się jednocześnie jej projektantką, tworzącą samodzielnie niepowtarzalną całość – dodaje.

Trollbeads zdobyło międzynarodowe uznanie – koraliki były pokazywane m.in. w Chicago i Nowym Jorku na wystawie Objects & Functional Art. Zaprojektowane przez siebie zestawy Trollbeads mają też gwiazdy światowego kina, m.in. Jennifer Love-Hewitt, Sharon Stone i Sofia Milos, znana z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Miami".

Trollbeads istnieje na rynku od 34 lat i działa w ponad 50 krajach na całym świecie. Oficjalnym przedstawicielem w Polsce jest firma Bontempo, posiadająca trzy punkty handlowe: w Krakowie (Bonarka City Center), Sosnowcu (Plejada Sosnowiec) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie).

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. W obiekcie działa ponad 270 sklepów i lokali usługowych, dostępny jest także bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona najemców w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit i inni.