Centrum zostanie otwarte w drugiej połowie 2011 roku. Inwestor uzyskał już pozwolenie na budowę obiektu w Łodzi przy ul. Wydawniczej 15 w pobliżu sklepów Nomi, Castorama oraz centrum handlowego Tulipan.

Dzięki temu położeniu projekt doskonale wpisze się w otoczenie, tworząc tematycznie jednorodny kompleks ze sklepami meblowymi i wyposażenia wnętrz oraz galerią handlową. Centralna lokalizacja zapewni łatwy dojazd z dowolnej części miasta, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Colliers International podpisał już listy intencyjne na wynajęcie 52 proc. powierzchni komercyjnej wynoszącej 10 tys. mkw, z czego aż 1,6 tys. mkw zajmie Salon Meblowy Empir. Aktualnie trwają dalsze negocjacje i podpisywanie listów intencyjnych w sprawie najmu pozostałej powierzchni handlowej. Inwestorem centrum jest firma deweloperska Europlan, która od 2004 r. specjalizuje się w realizacji projektów nieruchomościowych w Polsce. 

Dział Powierzchni Handlowych Colliers International oferuje szeroki zakres usług wszystkim graczom rynkowym: inwestorom, właścicielom oraz najemcom. Nasi specjaliści oferują stronom transakcji najlepsze rozwiązania dotyczące między innymi optymalnego wykorzystania powierzchni handlowej, analizy stawek czynszów, doboru najemców. Zespół dedykowany do reprezentacji najemców współpracuje z klientami w zakresie strategii rozwoju marek na terenie kraju oraz negocjacji warunków najmu.