Zmiana nastąpiła na stanowisku dyrektora w dziale Office Agency. Został nim Tomasz Buras, który dołączył do King Sturge w 2006 roku jako Associate Dyrektor oraz szef Office Agency w Polsce. W firmie doradza lokalnym i międzynarodowym przedsiebiorstwom przy nowych i już istniejących projektach. Do grona firm, z którymi współpracuje należą Reinhold, GTC, Ghelamco, Echo Investment, Heitman, UBM.

Awansu doczekał sie również Tomasz Subocz z działu Office Agency firmy King Sturge. Przyjął nominację na stanowisko Senior Negotiatora. Jest on odpowiedzialny za reprezentowanie lokalnych i międzynarodowych klientów korporacyjnych, w tym najemców BPO i R&D, których wspiera w badaniach rynku nieruchomości komercyjnych, analizie finansowej i niefinansowej wybranych lokalizacji oraz przy negocjacji warunków umowy najmu z właścicielami budynków.

Stanowisko zmienił Ben Havery z Industrial Agency firmy King Sturge. Został Senior Negotiatorem. W zakres jego obowiązków wchodzi reprezentacja właścicieli, jak i najemców, w sektorze przemysłowym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Anna Sobieraj została promowana na stanowisko Propert Managera. Ma czteroletnie doświadczeniem w branży nieruchomości. Pracę w King Sturge rozpoczęła w 2006 roku. Jest odpowiedzialna za zarządzanie portfelem siedmiu nieruchomości w różnych regionach w Polsce.

Małgorzata Wiśniewska awansowała natomiast na stanowisko Senior Property Managera. Dołączyła do King Sturge w 2006 roku. Zaś Wioleta Wojtczak z działu Research&Consultancy została przeniesiona na stanowisko Research Analyst.