Łącznie wynajęto 3339 mkw. powierzchni. 

Sieć C&A to międzynarodowa firma odzieżowa pochodząca ze Szwajcarii. Należy do holdingu COFRA. Marka obecna jest dziś w Austrii, Belgii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Meksyku, Niemczech, na Węgrzech, w Portugalii, Rosji, Szwajcarii i w Polsce.

One-Fitness & Relax Premium Club to nowa sieć obiektów fitness w Polsce. Oferuje ona swoje usługi w klasie premium. W klubie, oprócz części przeznaczonej dla sal do zajęć fitness oraz siłowni, znajdzie się także SPA, usługi wellness, kawiarnia, sklep z odzieżą sportową czy sala opieki nad dziećmi. Pierwszy klub sieci został otwarty w lipcu 2010 w Rzeszowie.

Focus Mall w Gliwicach to nowoczesna galeria rozrywkowo-handlowa, która powstanie na zrewitalizowanym terenie po hucie Gliwice. Obiekt zlokalizowany będzie w centrum miasta, w pobliżu dworca autobusowego i kolejowego.

Plany zakładają, że centrum handlowe będzie liczyło 140 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 65 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Znajdzie się na niej: 180 sklepów, restauracje, kawiarnie i wielosalowe kino. Parking pomieści ponad 1,2 tys. samochodów.

Planowany termin oddania obiektu do użytku to 24 miesiące po rozpoczęciu prac budowlanych. W tej chwili projekt osiągnął 15 procent zaawansowania stanu realizacji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Focus Mall w Gliwicach zostanie uruchomiony w II połowie 2012 roku.

Główni najemcy to: Alma, Saturn, Multikino, Reserved, C&A, Intersport, Rossmann, Kappahl, Douglas, Sephora, CCC, Deichman, Apart, Kruk, Promod, Tatum, Orsay, Cropp, House, Vision Express, Duka.
Inwestycją dodatkową Parkridge Retail CEE, realizowaną wraz z centrum handlowym, będzie dworzec autobusowy na przylegającej do centrum handlowego ulicy Piwnej. Dworzec będzie połączony z galerią. 

Parkridge Holdings należy do czołowych firm deweloperskich w Europie. Specjalizuje się w realizacji galerii rozrywkowo-handlowych i parków handlowych. Do tej pory zainwestował w regionie Europy Środkowo-Wschodniej ponad 1mld euro. Planowane inwestycje w Polsce wynoszą ponad 500 mln euro do 2013 roku.

Firma Parkridge Holdings działa w Polsce od 2003 roku. W tym czasie wybudowała cztery centra rozrywkowo-handlowe Focus Mall (w Rybniku, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Piotrkowie Trybunalskim), jeden park handlowy Focus Park w Świdnicy plus 7 parków logistycznych. Łączna powierzchnia projektów zrealizowanych w Europie środkowej i wschodniej to 754 600 mkw., a wartość wszystkich zrealizowanych w Polsce inwestycji łącznie wynosi ponad 800 mln euro. W 2007 roku Parkridge sprzedał parki logistyczne firmie Prologis.