Nadmorski karnawał w środku lata rozkręca Butik Your New Style. Taniec brzucha i brazylijska samba w wykonaniu profesjonalnych tancerek, zabawa piłkami i konkursy w dmuchaniu balonów na czas oraz impreza taneczna dla wszystkich chętnych na platformie widokowej autobusu.

Specjalny, imprezowy autobus, z którego wyrzucane są piłki i balony, odwiedza dziewięć nadmorskich miejscowości, w których usytuowano sezonowe salony sprzedaży. Wszyscy uczestnicy tej nietypowej przejażdżki otrzymują w prezencie piłki i plażowe torby z kolekcji Butik Your New Style. W autobusie, jak i w sezonowych sklepach, można spotkać Aleksandrę Szwed, ambasadorkę marki, która podpisuje plakaty, a w wolnych chwilach bawi się razem z turystami.

Butik Your New Style to sieć sklepów z odzieżą w stylu sport & casual, przeznaczoną dla nastolatek i młodych kobiet. Oferuje modne ubrania w umiarkowanej cenie. Posiada własne marki odzieżowe, między innymi: French Collection, For Fitness, Forever Pink. Kolekcje wzbogacane są o ubrania z wizerunkami znanych postaci z kreskówek i filmów. Firma posiada m.in. licencje na wykorzystanie wizerunków: Mickey Mouse, Minnie Mouse, Kaczora Donalda, Snoopiego, Betty Boop, Hannah Montana, The Muppets. W 2009 roku Butik Your New Style otrzymał nagrodę od firmy Disney za najlepszą kolekcję roku 2008 w kategorii „Mickey Retro”.