Do grona członków PRCH reprezentujących firmy developerskie i zarządcze dołączyli: Unibail-Rodamco, Globe Trade Centre, TriGranit Development Polska, Neinver Management Polska, Euro Mall Centre Management, Centrum Development & Investments Polska.

Grono najemców powiększyło się o Alshaya Poland, KappAhl, Top Secret, Villeroy & Boch Polska i Etos S.A. PRCH zrzesza już ponad 37 najemców centrów handlowych.

Do grupy firm świadczących usługi na rzecz branży dołączyli: Mazars, IQ Marketing (Poland), Brand New Concept, BPCC, White & Case W. Danilowicz, W. Jurcewicz i Wspólnicy Kancelaria Prawna, Savills i Grupa Pracuj, powiększając ją do 52 firm.

– Tak duży wzrost liczby członków pokazuje, że firmy doceniły wkład PRCH w rozwój branży i obdarzyły Polską Radę Centrów Handlowych dużym zaufaniem. Zobowiązuje nas to i mobilizuje do dalszej intensyfikacji i dywersyfikacji działań a tak reprezentatywna i wciąż rosnąca grupa członków powoduje, że dyskutowane tematy stają się odzwierciedleniem problematyki całej branży – powiedziała Anna Szmeja – Kroplewska, Dyrektor Generalny PRCH.
 
– Bardzo nas cieszy fakt, że coraz więcej najemców dołącza do grona PRCH – dzięki obecności tej grupy możemy mówić o pełnej płaszczyźnie dwustronnego dialogu między Zarządca a Najemcą, będącego istotą naszej branży . Dlatego też, już od września br., kontynuujemy realizację programu, którego celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń z perspektywy nie tylko polskich ale także zagranicznych realiów. Wdrażamy także różnorodne działania edukacyjne: szkolenia i studia podyplomowe, które są zawsze „szyte na miarę” i często stanowią unikalną propozycję na rynku odpowiadając wprost na potrzeby szkoleniowe firm członkowskich – dodała.